Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/html/multiplex/s.start/init.php on line 6
Про кінотеатр - Киев-кинофильм
Телефон для довідок: (044) 550-50-86

Про кінотеатр

Кінотеатр «Старт»
 
Перша мережа кінотеатрів для дітей та молоді КП «Київкінофільм»
 

Кінотеатр «Старт» був відкритий у 1971 році як дитячий спеціалізований кінотеатр. У 1974 році при ДСК «Старт» було створено організацію «Дитяче шкільне молодіжне кіно», яке обслуговувало всі школи та дитячі заклади Харківського району (зараз Дніпровського). У 2007 році було проведено реорганізацію київських дитячих кінотеатрів і об’єднано в єдину мережу «Київкінофільм», до складу якого увійшов і кінотеатр «Старт». Саме у складі «Київкінофільму» у кінотеатрі була вперше здійснена, за всю історію існування закладу, повна модернізація глядацької зали та ремонт приміщень (фойє, фасаду). 6 червня 2008 року кінотеатр «Старт» відновив роботу.

   Сьогодні кінотеатр «Старт» - чудове місце для відпочинку. Глядацька зала кінотеатру розрахована  на 176 посадкових місць, обладнана за новітніми кіно-стандартами, встановлено сучасний екран, аналогову звукову систему «DOLBY DIGITAL», DVD-проектор, комфортабельні крісла.

  В репертуарі кінотеатру кращі новинки вітчизняного та світового кіно - від мультфільмів та казок для дітей до блокбастерів для молоді та кінострічок для сімейного перегляду. Також до вашої уваги історичні фільми, хроніка, екранізація зарубіжної та української класики, науково-популярні та соціальні стрічки. Крім цього кінотеатр «Старт» пропонує затишний кінозал зі сценою та просторе фойє для проведення різноманітних заходів: концертів, шкільних шоу-програм, дискотек, конкурсів, для організації гуртків, кіно клубів тощо.

Ціна квитків: від 5 до 20 грн.

Дітям-сиротам та дітям віком до трьох років вхід вільний.

Будь-які пропозиції щодо співпраці розглянемо за телефоном: 550-50-86

Адреса кінотеатру: м. Київ, вул. Серафімовича, 15-А.
Телефон для довідок та замовлень: 550-50-86
Мережа кінотеатрів Київкінофільм.
Улюблений кінотеатр поруч з вашим будинком!

  

Карта кинотеатра Старт